Aktualności - Strona 1/41

Podróż za jedno zdjęcie – weź udział w konkursie Pasażu Grunwaldzkiego!

Data dodania: 2015-05-08

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, Pasaż Grunwaldzki zachęca do udziału w konkursie „Z moją mamą w obiektywie”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy jedno zdjęcie i krótka wypowiedź. Na zwycięzcę czeka voucher turystyczny na dowolną podróż o wartości 4000 zł! Konkurs trwa do 20 maja.


Konkurs organizowany przez Pasaż Grunwaldzki to propozycja dla tych, którzy oprócz upominku, chcieliby podarować mamie wyjątkową niespodziankę. Wspólny wyjazd w wymarzone miejsce to nie jedyne nagrody.
Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wykonać lub wybrać z rodzinnego albumu wyjątkowe, wspólne zdjęcie z mamą. Do fotografii należy dołączyć formularz z odpowiedzią na pytanie „Dokąd zabrałabyś/-łbyś swoją mamę w wymarzoną podróż i dlaczego?”. Po tym wystarczy już tylko całość spakować do koperty, a tę wrzucić do urny konkursowej znajdującej się przy Punkcie Informacji na poziomie „0” w Pasażu Grunwaldzkim. Zgłoszenia, czyli wywołane zdjęcie wraz z formularzem, można również przesyłać na adres pocztowy Centrum tj. Biuro Administracji Pasażu Grunwaldzkiego, Plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław (z dopiskiem „Konkurs – Dzień Matki”).
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja. W konkursie nagrodzonych zostanie aż 10 najciekawszych zgłoszeń, a nagrodami są m.in. voucher turystyczny ITAKA o wartości 4000 zł, ekspres do kawy TCHIBO Cafissimo, perfumy oraz zestawy kosmetyków DOUGLAS i SEPHORA, torebka skórzana RYŁKO, wyciskarka do soków od marki DUKA, a także zestaw kuchenny od home&you i wiele innych wartościowych upominków.
Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl najpóźniej do 31 maja.
Konkurs skierowany jest do osób powyżej 12 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda opiekuna prawnego.
Szczegóły, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy uprawniający do wzięcia udziału w konkursie „Z moją mamą w obiektywie”, znajdują się na stronie www.pasazgrunaldzki.pl.

pokaż wszystkie »

Drukuj ten artykuł

Wirtualne spacery
Wirtualne spacery
Reklama
Odkryj Dolny Śląsk

Moofie Odkrywa Wałbrzych - czy...

O tym, że Ziemia Wałbrzyska skrywa wiele tajemnic i skarbów jej mieszkańcy wiedzą od dawna.

Podróż za jedno zdjęcie – weź...

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, Pasaż Grunwaldzki zachęca do udziału w konkursie „Z moją mamą w obiektywie”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy jedno zdjęcie i krótka...

Galeria
Oferty specjalne
Sonda

Aktualnie brak sondy na dzień dzisiejszy

Copyright © Oczy Dolnego Śląska 2010 - noclegi, imprezy, wakacje, agroturystyka, weekend na Dolnym Śląsku | Realizacja strony: Mediaserwis.Net 2010 - tworzenie stron www | Karkonosze, Sudety