Cennik

Szanowni Państwo!

Nasz serwis oprócz rozbudowanej bazy informacyjnej świadczy również usługi reklamowe. Wszystkich, którzy są zainteresowani umieszczeniem informacji o swoim obiekcie noclegowym, gastronomicznym czy rekreacyjnym lub  umieszczeniem baneru reklamowego na naszej stronie, zachęcamy do zapoznania się z  ofertą i kontakt pod adresem biuro@oczydolnegoslaska.pl


Wszystkie osoby, które są zainteresowani umieszczeniem informacji o dwóch lub więcej obiektach oraz osoby, które posiadają stronę www swojego obiektu i zdecydują się umieścić na niej link do naszego portalu, mogą liczyć na specjalną ofertę cenową.

 PREZENTACJA OBIEKTU


!!! UWAGA PROMOCJA !!!

Od dnia dzisiejszego 01.01.2014r. do odwołania, prezentacja Państwa obiektów w naszej bazie noclegowej, gastronomicznej i rekreacyjnej jest całkowicie BEZPŁATNA.

Wystarczy się zarejestrować i DODAĆ swój obiekt.

Zachęcamy gorąco do skorzystania z PROMOCJI.


Cennik prezentacji obiektów noclegowych, gastronomicznych i rekreacyjnych na okres 12 miesięcy


www.OczyDolnegoSlaska.pl


ZAKŁADKI:

NOCLEGI - 90 zł / netto


  GASTRONOMIA - 70 zł / netto

 
REKREACJA - 50 zł / netto

 


 

POZOSTAŁE FORMY PREZENTACJI OBIEKTU

 

 • Stałe miejsce reklamowe na górze strony w miejscu "POLECANE OBIEKTY" (prezentacja rotacyjna).

              Twoja oferta będzie widoczna na wszystkich podstronach.

              Cena: 50 zł netto / miesiąc          


 


 • Stałe miejsce reklamowe na dole strony w miejscu "POLECANE OBIEKTY" (prezentacja rotacyjna).

              Twoja oferta będzie widoczna na wszystkich podstronach.

              Cena: 35 zł netto / miesiąc

 

 


 

INNE FORMY REKLAMY NA NASZEJ STRONIE

 

 • Jednorazowe umieszczenie Państwa oferty (Walentynki, Andrzejki, Sylwester, długie weekendy, dzień dziecka, Święta Bożego Narodzenia, Wesela, itp.) w zakładce OFERTY SPECJALNE - okres wyświetlania oferty nie może być jednak dłuższy niż 3 miesiące od daty edycji.

 

             Cena: 10 zł netto / 1 ogłoszenie, max. 3 miesiące wyświetlania

 


 

 •  Baner reklamowy "A0" - rotacyjny, umiejscowiony pod menu głównym, o wymiarach 980x100, 980x200, 980x 400 pixeli (szerokość i wysokość), widoczny na wszystkich podstronach serwisu, z ustawionym przekierowaniem na Państwa stronę www. Akceptowane rodzaje plików: jpg, cdr, swf (reklama we flashu).

 

             Cena:  100 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 980x100

             Cena:  150 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 980x200

             Cena:  200 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 980x400
 

 

 

 


 


 

 • Baner reklamowy "A1" - rotacyjny, umiejscowiony pod menu głównym, o wymiarach 750x100, 750x200, 750x400 pixeli (szerokość i wysokość), widoczny na wszystkich podstronach serwisu, z ustawionym przekierowaniem na Państwa stronę www. Akceptowane rodzaje plików: jpg, cdr, swf (reklama we flashu).

 

             Cena: 90 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 750x100

             Cena: 120 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 750x200

             Cena: 150 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 750x400


 

 


 

 

 •  Baner reklamowy "A2" - rotacyjny, umiejscowiony w kalendarzu imprez, o wymiarach 250x100, 250x200, 250x400 pixeli (szerokość i wysokość), widoczny tylko na stronie z wynikami wyszukanych imprez, z ustawionym przekierowaniem na Państwa stronę www. Akceptowane rodzaje plików: jpg, cdr, swf (reklama we flashu).

 

             Cena:  60 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 250x100

             Cena:  90 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 250x200

             Cena: 120 zł netto / miesiąc - baner o wymiarach 250x400


 


 

 •  Baner reklamowy "A3" - rotacyjny, umiejscowiony w jednej z zakładek (Architektura, Atrakcje kulturalne, Atrakcje przyrodnicze, Stacje benzynowe, Bankomaty, Kantory, Służba zdrowia, Ważne telefony i adresy) o wymiarach 400x150 pixeli (szerokość i wysokość), widoczny tylko w danej zakładce, z ustawionym przekierowaniem na Państwa stronę www. Akceptowane rodzaje plików: jpg, cdr, swf (reklama we flashu).

 

             Cena:  50 zł netto / miesiąc


 


 

 •  Baner reklamowy "A4" - rotacyjny, umiejscowiony w Panelu klienta, o wymiarach 620x200 pixeli (szerokość i wysokość), widoczny na kontach wszystkich użytkowników, obok panelu zarządzającego dodanymi obiektami, z ustawionym przekierowaniem na Państwa stronę www. Akceptowane rodzaje plików: jpg, cdr, swf (reklama we flashu).

 

             Cena: 50 zł netto / miesiąc 

 

 


 

 • Baner reklamowy "A5" - rotacyjny, umiejscowiony w lewj, dolnej części strony, o wymiarach 175x110 pixeli (szerokość i wysokość), widoczny na wszystkich podstronach serwisu, z ustawionym przekierowaniem na Państwa stronę www. Akceptowane rodzaje plików: jpg, cdr, swf (reklama we flashu).

 

             Cena: 30 zł netto / miesiąc

 

 


 •  Baner reklamowy "A6" - rotacyjny, umiejscowiony w centralnej części strony, o wymiarach 220x85 pixeli (szerokość i wysokość), widoczny tylko na stronie głównej, z ustawionym przekierowaniem na Państwa stronę www. Akceptowane rodzaje plików: jpg, cdr, swf (reklama we flashu).

 

             Cena: 50 zł netto / miesiąc

 

 


 

 • Umieszczenie małego loga / logotypu Państwa firmy na dole strony, na okres jednego roku. Logo / logotyp widoczne na każdej podstronie. Liczba miejsc ograniczona.

 

              Cena: 500 zł netto / rok

 

 Zadaj pytanie drukuj
Wirtualne spacery
Wirtualne spacery
Reklama
Odkryj Dolny Śląsk

Moofie Odkrywa Wałbrzych - czy...

O tym, że Ziemia Wałbrzyska skrywa wiele tajemnic i skarbów jej mieszkańcy wiedzą od dawna.

Podróż za jedno zdjęcie – weź...

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, Pasaż Grunwaldzki zachęca do udziału w konkursie „Z moją mamą w obiektywie”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy jedno zdjęcie i krótka...

Galeria
Oferty specjalne
Sonda

Aktualnie brak sondy na dzień dzisiejszy

Copyright © Oczy Dolnego Śląska 2010 - noclegi, imprezy, wakacje, agroturystyka, weekend na Dolnym Śląsku | Realizacja strony: Mediaserwis.Net 2010 - tworzenie stron www | Karkonosze, Sudety