Prezentacja obiektu

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.

Dane teleadresowe:

ul. Ratuszowa 1

58-310 Szczawno-Zdrój


Telefon: (0-74) 849 31 30
Fax: (0-74) 664 27 61
www: www.szczawno-jedlina.pl
Wyślij e-mail
Ceny: od 40 - 140 PLN
Data dodania: 2010-10-18
zapytaj o ofertę Zadaj pytanie drukuj ofertę

Opis obiektu


„Uzdrowiska Szczawno - Jedlina" S.A. i serdecznie zapraszamy do naszego kurortu na leczenie, rehabilitację i wypoczynek. Wyjątkowe właściwości wód leczniczych, profesjonalna obsługa, piękno otaczającej przyrody, dziewiętnastowieczna architektura oraz niepowtarzalne atrakcje okolic pozwalają wykorzystać spędzony w Szczawnie-Zdroju lub Jedlinie-Zdroju czas na poprawę stanu zdrowia, regenerację organizmu oraz odnalezienie wewnętrznego spokoju.

 


Uzdrowisko łączy wielowiekową tradycję, dziewiętnastowieczną architekturę z wszystkimi najnowszymi osiągnięciami medycyny XXI wieku.

 


Starannie zadbaliśmy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług leczniczo-wypoczynkowych. Kuracjusze, pozostając pod opieką profesjonalnej kadry medycznej, korzystają z dobrze wyposażonej bazy zabiegowej. Nasi goście mieszkają w przytulnych i komfortowych pokojach, m.in. w zabytkowym Domu Zdrojowym – dawnym Grand Hotelu Śląskim w Szczawnie-Zdroju.

 


Na gości czekają korty tenisowe, konie, trasy rowerowe, ciekawe wycieczki autokarowe, koncerty w neorokokowym Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju i spacery po zabytkowych parkach krajobrazowych.

 


 

 


„Uzdrowisko Szczawno – Jedlina” S.A.

 


Ratuszowa 1, 58 – 310 Szczawno – Zdrój

 


www.szczawno-jedlina.pl

 


uzdrowisko@szczawno-jedlina.pl

 


tel. 74 84 93 236 / 298zapytaj o ofertę Zadaj pytanie drukuj ofertę

▶ powrót

Wirtualne spacery
Wirtualne spacery
Reklama
Odkryj Dolny Śląsk

Moofie Odkrywa Wałbrzych - czy...

O tym, że Ziemia Wałbrzyska skrywa wiele tajemnic i skarbów jej mieszkańcy wiedzą od dawna.

Podróż za jedno zdjęcie – weź...

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, Pasaż Grunwaldzki zachęca do udziału w konkursie „Z moją mamą w obiektywie”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy jedno zdjęcie i krótka...

Galeria
Oferty specjalne
Sonda

Aktualnie brak sondy na dzień dzisiejszy

Copyright © Oczy Dolnego Śląska 2010 - noclegi, imprezy, wakacje, agroturystyka, weekend na Dolnym Śląsku | Realizacja strony: Mediaserwis.Net 2010 - tworzenie stron www | Karkonosze, Sudety