O nas

Jeżeli chcecie Państwo poznać piękno Dolnego Śląska, odkryć jego najskrytsze zakątki oraz spędzić czas w ciekawy sposób, dobrze trafiliście.

Serwis www.oczydolnegoslaska.pl  powstał z myślą o mieszkańcach regionu, turystach z całego kraju oraz zagranicznych gościach. Jesteśmy odpowiedzią na pytanie: jak spędzić wolny czas? Portal wyrósł z zamiłowania do aktywnego wypoczynku, lokalnego patriotyzmu i otwartości na świat. Turystyka jest naszą pasją i chcielibyśmy, aby nasz serwis ułatwił Państwu aktywne spędzanie czasu na terenie naszego regionu.

W serwisie znajdziecie Państwo rozbudowany kalendarz imprez odbywających się na Dolnym Śląsku oraz bazę noclegową, gastronomiczną i rekreacyjną. Liczne opisy interesujących miejsc, zabytków oraz wiele drobniejszych informacji,  dostarczą Państwu szerokiej wiedzy o Dolnym Śląsku.

Oddajemy w Państwa ręce także forum, dział ogłoszeń oraz galerię zdjęć. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie zakładki te będą świadectwem Państwa wycieczek po regionie.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ulepszenia i rozbudowy portalu.

Z poważaniem

Zespół Serwisu Turystycznego Oczy Regionu

Zadaj pytanie drukuj
Wirtualne spacery
Wirtualne spacery
Reklama
Odkryj Dolny Śląsk

Moofie Odkrywa Wałbrzych - czy...

O tym, że Ziemia Wałbrzyska skrywa wiele tajemnic i skarbów jej mieszkańcy wiedzą od dawna.

Podróż za jedno zdjęcie – weź...

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, Pasaż Grunwaldzki zachęca do udziału w konkursie „Z moją mamą w obiektywie”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy jedno zdjęcie i krótka...

Galeria
Oferty specjalne
Sonda

Aktualnie brak sondy na dzień dzisiejszy

Copyright © Oczy Dolnego Śląska 2010 - noclegi, imprezy, wakacje, agroturystyka, weekend na Dolnym Śląsku | Realizacja strony: Mediaserwis.Net 2010 - tworzenie stron www | Karkonosze, Sudety